Sosyal ve Ticari Birlik - Social and Commercial Union

Bu birlikte sizde yerinizi alın. Sosyal faaliyetlerde bulunabilir projeler üretebilir,  sponsor ve ortak bulabilir beğendiğiniz projelere destek verebilirsiniz. Birliğe üye olan firmalardan güvenle alışveriş yapabilir, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi aracısız direkt sunabilir, karşılıklı ticaret yapabilir ve dilerseniz ücretsiz danışma ve bilgi alma hizmeti alabilirsiniz.

Seçkin Marka ve Firmaların Buluşma Noktası - Meeting Point of Exclusive Selected Brands and Enterprises
Her Bölgede ve Her Meslek grubundan ilk etapta sadece 5 özel üye alınacaktır.İlk etapta her başvuru sahibi üye olarak değerlendirmeye alınıp daha sonra özel üye, temsilci, bölge sorumlusu olabilecektir.

Sizde yerinizi alın ve binlerce kişinin ve kurumun ziyaret edeceği ve alışverişlerinde başvuracağı ve tercih edeceği ortak buluşma yerimizde firmanızın tanınmasını sağlayın. Ve sizde kazançlı çıkın.

Hem Yerel, Hem Ulusal, Hem Uluslar Arası Oluşum - National & İnternational Organization
Dünyanın en yerel ve aynı zamanda en evrensel birliği TALYA-TÜRK. Yeryüzünün  cenneti TÜRKİYE’mizin Turizm başkenti ve bu cennetin kalbi ANTALYA. Ve Antalyamızın Büyük düşünen insanlarının bir araya gelerek oluşturduğu ortak pazar yeri www.TALYATURK.com.
Firma ve Gezi Rehberi - Company and Travel Guide
Antalyanın en iddialı, en kapsamlı, en kaliteli, firma ve şehir rehberi bir arada. Bizi takip edin…